ТОВ
ПРО НАС

ПРО НАС

Наша компанія є активним гравцем на міжнародному ринку автомобільних та залізничних вантажоперевезень з 1991 року та має великий досвід перевезення стандартних та нестандартних вантажів.

Компанія насамперед спеціалізується на залізничних перевезеннях між Європейським Союзом і країнами центральної Азії та наданні супутніх логістичних послуг.

Наші логістичні послуги включають:

  • послуги, пов’язані з перевантаженням, зберіганням та митним оформленням вантажів;
  • зберігання та перевалка зернових;
  • перевезення автомобілів залізничним транспортом та їх зберігання.

Логістичний центр PACOBO розташований в Україні, місто Чоп, на межі України, Словаччини та Угорщини.

Наші послуги:

  • перевалка вантажів з вагонів колії 1435 мм у вагони колії 1520 мм, на вантажні автомобілі або у зворотному напрямку;
  • навантаження та зберігання вантажів на піддонах, у мішках, біг бегах, паперу в рулонах, контейнерів, великовагових, негабаритних вантажів та обладнання, транспортних засобів, зернових та сипучих вантажів, небезпечних та інших видів вантажів, що потребують спеціального підходу.

Логістичний Центр PACOBO також пропонує своїм клієнтам низку додаткових послуг: оформлення ветеринарно-санітарних сертифікатів, отримання дозволів на перевезення негабаритних, великовагових та небезпечних вантажів, розробка схем навантаження та кріплення, експортно-імпортне та транзитне митне оформлення, надання митних гарантій.

Відділи Логістичного Центру PACOBO:

Критий вантажний майданчик:

Використовується для обробки вантажів, що перевозяться в критих залізничних вагонах і автомобільному транспорті. У вантажній зоні площею близько 5000 м2 вантажі завантажуються автонавантажувачами. Крита вантажна зона одночасно вміщає 50 залізничних вагонів. Майданчик також може бути використаний для тимчасового зберігання вантажів, які тут перевантажуються. Критий склад площею 3500 м2 використовується для тривалого зберігання вантажів.

Підкрановий майданчик:

Одночасно може вмістити 200 контейнерів або 90 вагонів вантажу. Двома кранами вантажопідйомністю 30 та 50 тон перевантажуємо 20 та 40 футові контейнери, сипучу та промислову сировину, важку техніку, негабаритні та великогабаритні вантажі.

Зерноперевантажувальний майданчик:

Три силоси забезпечують можливість одночасного зберігання 6450 тон зернових. Обладнання дозволяє завантажувати 200 тон зерна на годину.

Відкритий майданчик для зберігання транспортних засобів:

Нашим клієнтам доступні 1300 паркувальних місць на території тимчасового складу та 200 паркувальних місць на території митного складу.